ДО ПИТАННЯ ФОРМУВАННЯ, ВЕДЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВОЇ КОЛЕКЦІЇ РУКАВИЧОК

Автор(и)

  • В. В. Герішенко
  • В. В. Кожевніков

Ключові слова:

криміналістична інформація, злочин, судовий експерт, інформаційно-довідкова колекція, колекція рукавичок

Анотація

У роботі розглянута важливість інформаційно-довідкових колекцій під час розслідування злочинів по результатах аналізу слідчої та експертної практики. У кримінальному провадженні для встановлення фактів та обставин, які входять до предмету доказування, нерідко важливе значення має виключно довідкова інформація, що характеризує індивідуальні та родові (видові) ознаки людини, матеріалів, речовин та виробів, які зазвичай не мають причинно-наслідкових зв’язків із самим злочином, однак сприяють рішенню діагностичних, ідентифікаційних та класифікаційних задач. До подібної інформації відносяться відомості про джерела походження; якісний та кількісний склад речовин, їх фізичні та хімічні властивості, відомості про зразки виробів і продукції; інше. Авторами запропоновано алгоритм складання інформаційної бази рукавичок для проведення порівняльного дослідження даної категорії експертиз.

Посилання

Свобода Є. Ю. Криміналістичні обліки в системі криміналістичної реєстрації / Є. Ю. Свобода / Часопис Академії адвокатури України. – 2010. – № 6. – С. 101-106.

Разумов Э. А. Осмотр места происшествия / Э. А. Разумов, Н. П. Молибога. – Киев : РИО МВД Украины, 1994. – 672 с.

Про затвердження Інструкції з організації функціонування криміналістичних обліків експертної служби МВС : наказ МВС України від 10 вересня 2009 р. № 390 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0963-09.

Молибога Н. П. Криминалистическое исследование следов перчаток: метод. пособие. – Киев : РИО МВД Украины, 1999. – 49 с.

##submission.downloads##

Опубліковано

2023-06-13

Номер

Розділ

Статті